Sevda Çiçekçilik
X
Lilyum ve Papatya Aranjmanı


Lilyum ve Papatya Aranjmanı

Ürün Detayları

Ahşap ayaklı beton saksıda lilyumlar ve papatyalardan hazırlanan beyaz çiçek aranjmanı. Not:Lilyumlar yarı tomurcuk, tomurcuk ya da açmış olarak hazırlanabilir. Oda sıcaklığında 1-2 gün içinde açacaklardır.

Ürün Kodu: 705

Not: Mevsim dolayısıyla kullanılan çiçekler, renkler, alt materyaller, malzemeler de farklılık gösterebilir. Fakat boyutu ve çiçek kalitesi fiyat ile aynı orantıda olur.

Lilyum ve Papatya Aranjmanı


825
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 990,00 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Lilyum ve Papatya Aranjmanı

Genel İndirim Bölgeleri

Türkiye İstanbul Anadolu

2 x 495,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 330,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 173,25 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 118,80 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 92,40 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

sevdacicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Şehri (Buyer's City)*
Alıcının Semti (Buyer's District)*