Sevda Çiçekçilik
X

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme
 
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple çiçek sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3ncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3ncü kişiler tarafından görülememekte Sevda Çiçekçilik tarafından kayıt edilmemektedir.
 
Sitemizde Banka tarafından sağlanan, Ortak ödeme sayfası ile birlikte Kredi Kartı ödemelerinizde 128 - Bit SSL şifreleme kullanılmaktadır.
 
Sevda Çiçekçilik de Visa ve Master kartlarınızı kullanarak tek çekimle ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 
Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme
 
İnternet cafe gibi halka açık yerlerden sipariş verdiğiniz durumlarda, güvenliğinizi sağlamak adına ödeme sürecini telefonda tamamlayabilirsiniz.
 
Sipariş verdikten sonra, size verilen sipariş takip numaranız ile 0216 326 22 08 i arayınız ve müşteri temsilcisine bağlanarak ödeme işlemini gerçekleştiriniz.
 
Havale/EFT ile Ödeme
 
Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale / EFT yoluyla da yapabilirsiniz.
 
Sipariş verdikten sonra, size verilen sipariş takip numaranız havale/eft ödemeleriniz de eksiksiz ve doğru olarak açıklama kısmında belirtiniz. Siparişinizin onaylanmasını hızlandırmak için iletişim formundan ödeme bildirimi gönderebilirsiniz.
 
Mail Order Form ile Ödeme
 
Kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir form aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Kartınızdan sipariş tutarınız çekildikten sonra siparişiniz onaylanır kart bilgileriniz işlemden sonra silinir hiçbir şekilde kayıt tutulmaz.